Uncategorized

Generalnie.

Nie wiem, co tutaj robię. Chciałabym to wiedzieć, ale jednak nie potrafię tego zrozumieć. Więc jestem i trzeba się z tym pogodzić.

Po prostu uznajmy, że ostatnio postanowiłam zacząć robić coś twórczego i zmierzającego w którymkolwiek kierunku spośród tych, które w pewnym momencie swojego życia ustaliłam przed samą sobą. Już kiedyś próbowałam prowadzić bloga i nie powiem, że coś poszło nie tak, bo szło mi to całkiem nieźle. Niestety nie pamiętam, co się wtedy wydarzyło, że zaprzestałam tej błazenady. A, tak! Już pamiętam. Postanowiłam nagrywać filmy. No tak, mogłam sobie nie przypominać tego krótkiego i niezbyt chwalebnego epizodu. Na szczęście wszystko z sieci już znikło, nie macie się co martwić o swoje oczy i uszy.

No dobrze, dosyć tego wygrzebywania z pamięci przykrych wspomnieć. Liczy się tu i teraz. Słowem wyjaśnienia ‚co i dlaczego’ – to nie jest blog do myślenia przez Was (o ile ktokolwiek się tutaj pojawi. jeśli znajdzie się choć jedna osoba, to będę szczęśliwa). To blog, który w wolnej chwili przed snem, podczas przerwy w pracy/szkole, jazdy autobusem lub pociągiem, poczytacie dla zabicia czasu. Opcjonalnie możecie się jednak zaangażować umysłowo, czy emocjonalnie, tego Wam nie bronię. Po prostu chciałabym, aby ten blog służył Wam do tego samego, do czego służy mnie te parę blogów, w które się zaczytuję o piątej rano, czekając na autobus, który podwiezie mnie do pracy (w której prawdę mówiąc nie wiem, co jeszcze robię, bo dzisiaj na przykład zaspałam… 6 godzin!), przy okazji racząc Was całkiem przyjemnymi fotografiami od niecałkiem znanego Anu.

Tak że… Witam! Powitanie na końcu, tego jeszcze nigdzie nie widziałam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s